Besquar to marka streetwear produkująca w Polsce we własnej szwalni ! Niebanalny i ponadczasowy styl to główny znak rozpoznawczy brandu. Nasze ubrania skierowane są głównie dla ludzi nowoczesnych lubiących wyróżniać się z tłumu. Besquar to nie tylko oryginalność, ale i prawdziwa jakość.

 ZNAJDZIESZ NAS NA

           

WSPÓŁPRACA

Jeśli jesteś blogerką- posiadasz blog, konto na Instagramie, Facebooku czy innym portalu społecznościowym z licznym gronem obserwujących lub posiadasz własny sklep i interesuje cie współpraca hurtowa. Skontaktuj się z nami - jesteśmy otwarci na współprace biznesowe E-mail sklep@besquar.com

WYSYŁKA ZWROTY REKLAMACJE

WYSYŁKA KRAJOWA

Zakupiony towar wysyłamy od 1 do 7 dni roboczych w zależności od stanu na magazynie ( + czas dostawy)

Koszt dostawy na terenie Polski:

-Przesyłka kurierska po wcześniejszej wpłacie na konto 15 zł

-Przesyłka kurierska za pobraniem 20 zł

PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 300 ZŁ WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI PO WCZEŚNIEJSZEJ WPŁACIE NA KONTO GRATIS !

WYSYŁKA ZAGRANICZNA

Zakupiony towar wysyłamy od 1 do 7 dni roboczych w zależności od stanu na magazynie ( + czas dostawy)

Przesyłka kurierska zagraniczna po wcześniejszej wpłacie na konto:

-Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Węgry - 80 zł 

-Finlandia, Francja, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Słowenia, Szwecja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. - 100 zł

-Bułgaria, Chorwacja, Hiszpania, Portugalia, Rumunia, Włochy - 120 zł

-Grecja - 150 zł

ZWROTY

Jeśli otrzymany produkt nie spełnia twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu lub wymiany w terminie 14 dni od daty dostarczenia. Zwracany towar musi być w stanie nienaruszonym tzn. Musi posiadać wszystkie etykiety, paragon oraz nie może posiadać żadnych oznak użytkowania. W przypadku gdy towar posiada oznaki użytkowania jak: zabrudzenie, brak etykiet, był prany itp.- nie zostanie przyjęty. Zwrot należności za towar zostanie oddany do 14 dni od dostarczenia paczki na konto bankowe podane w formularzu przez klienta. Formularz do pobrania na dole strony.

REKLAMACJE

Jako konsument masz prawo reklamować towar i masz na to rok od otrzymania paczki. Możesz zrobić to na 2 sposoby:

1 Sposób: Wyślij do nas zdjęcie wady wraz ze zdjęciem paragonu i opisem na E-mail Sklep@besquar.com. Każde zgłoszenie rozpatrujemy do 14 dni i dajemy odpowiedź czy reklamacja została uznana oraz dalszy proces postępowania.

2 Sposób: Wyślij do nas towar wraz z paragonem i formularzem dostępnym na dole strony. Reklamowany towar rozpatrujemy w ciągu 1-14 dni roboczych od dnia dostarczenia przesyłki.  Jeśli reklamacja zostanie uznana otrzymasz naprawiony towar lub zwrot należność na konto bankowe podane w formularzu zwrotów i reklamacji.

UWAGA !

Koszty wysyłek ponosi zawsze kupujący tzn. (od siebie-do nas, od nas-do siebie). Nie należy zwracać towaru przesyłkami pobraniowymi, na koszt odbiorcy czy za pośrednictwem paczkomatów. W paczce odsyłanej do nas powinien znajdować się towar, formularz zwrotów i reklamacji oraz paragon  By mieć pewność, że przesyłka dotrze - wysyłaj zawsze z nr. do monitorowania jej. Produkty należy odsyłać na adres podany w formularzu.

 WZÓR FORMULARZA ZWROTÓW I REKLAMACJI

BESQUAR FORMULARZ DO POBRANIA